top of page

PRO

ЕКСПЕРТИЗУ

Засновник сервісу

Перший ейдж-менеджер країни лікар Євген Шагов. Фундатор та ідеолог руху Age Management в Україні, що зробив керування віком доступним кожному українцю.

Ейдж-менеджери GAMA Consulting

Дипломовані лікарі, що мають додаткову спеціалізацію з новітньої превентивної медицини, найкращі випускники навчальної платформи Global Age Management Academy (Global Age Management Alliance, США).

Експертна рада GAMA Consulting

Висококваліфіковані вузькопрофільні спеціалісти, лектори Global Age Management Academy. Розробляють алгоритми програм підтримки здоров’я та допомагають ейдж-менеджерам у створенні персоналізованих програм.

PRO

ПАРТНЕРІВ

PRO

НОВАТОРСТВО

Сервіс об'єднав у одному місці найкращих лікарів, діагностику, комплексний check-up та доставку необхідних препаратів. Ми оптимізували всі процеси, аби забезпечити високопрофесійну турботу про клієнта. 

Ефективна синергія партнерів

Ми першими створили систему медичного сервісу у форматі підписки на здоров'я. Це новаторський тип абонементів, коли ви платите не за окремі послуги, а за результат комплексної програми з супроводом персонального лікаря та клієнт-менеджера.

Правильна форма оплати

Ми розробили та запатентували унікальний діагностичний інструмент для визначення балансу та рівня гормонів. Наш онлайн-тест є надійним методом оцінки стану твого здоров'я.

Унікальна онлайн-діагностика

Для реалізації абонементів ми залучили найкращі медичні мережі та компанії, забезпечуючи ефективність, якість, швидкість та дотримання всіх протоколів безпеки. 

PRO

ПАТЕНТИ

Ми першими створили систему справжнього сучасного медичного сервісу з можливістю підписки (абонемента). А також розробили унікальну систему оцінки дефіцитів та дисбалансу гормонів.

СИСТЕМА ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО ТЕСТУВАННЯ САМОПОЧУТТЯ
ТА НАДАННЯ РЕКОМЕНДАЦІЙ ПО КОРЕКЦІЇ САМОПОЧУТТЯ

СПОСІБ ДИСТАНЦІЙНОГО ТЕСТУВАННЯ САМОПОЧУТТЯ ТА НАДАННЯ РЕКОМЕНДАЦІЙ ПО КОРЕКЦІЇ САМОПОЧУТТЯ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ "AM(AI)"

Обери зручний канал зв'язку

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Вкажи контактний номер телефону —
клієнт-менеджер відповість на всі запитання.