top of page

БІЛЬШЕ ПРО СИСТЕМУ КЕРУВАННЯ ВІКОМ ТА ЗДОРОВ'ЯМ В ІNSTAGRAM

Тут ви знайдете більше цікавої інформації.

  • Фото автораЄвген Шагов

Фастфуд та снеки: наркотик, від якого “тупить” мозок

Адаптований переклад Євгена Шагова статті WSJ

The New Science on What Ultra-Processed Food Does to Your Brain


Фастфуд та снеки
Фастфуд: вплив на мозок

Ультраоброблена їжа може впливати не тільки на наше тіло, але й на мозок.


Нове дослідження вказує на зв’язок між ультраобробленими продуктами (чипси, пластівці та більшість упакованих закусок) і змінами в тому, як ми навчаємося, запам’ятовуємо та відчуваємо. Дієти, багаті на такі фабричні продукти підвищують ризик психічних проблем та розладів сну, а також пов’язані з ожирінням, діабетом 2 типу, раком і серцево-судинними захворюваннями.


Ба більше, ці продукти за своєю дією подібні до наркотиків, тому деякі вчені пропонують новий стан психічного здоров’я під назвою “розлад вживання ультраобробленої їжі”. 

Втім, виробники харчових продуктів, таких як оброблене м’ясо чи мафіни, захищають свою продукцію та зауважують, що не існує узгодженого загальноприйнятого визначення ультраобробленої їжі. За словами представника Асоціації споживчих брендів США, “виробники прагнуть захистити доступ до поживної, доступної, зручної та безпечної їжі”. 


Тяга до ультраобробленої їжі

Багато ультраоброблених продуктів мають швидкодійний вплив на мозок і сильно впливають на його систему винагороди, яка пов’язана з задоволенням, мотивацією та навчанням. Ці наслідки подібні до ефектів від вживання нікотину, алкоголю та інших адиктивних наркотичних речовин — стверджує Ешлі Ґірхардт, професорка психології Мічиганського університету. Через це люди мають таку тягу до цих продуктів та компульсивно їх споживають, не в змозі себе стримати. 


Спосіб виробництва харчових продуктів може частково пояснити, чому. Для виготовлення таких продуктів, як чипси, сухі сніданки та батончики, виробники часто руйнують клітинну структуру інгредієнтів, позбавляючи їх води та клітковини, завдяки чому їх легко жувати та швидко перетравлювати. Компоненти швидко вражають наш мозок, що викликає звикання до їжі, каже Ґірхардт.


Поєднання високого вмісту жирів і вуглеводів у багатьох ультраоброблених продуктах, ймовірно, є ще однією причиною, чому ми хочемо їх і нам важко зупинитися, коли ми їх їмо.


Згідно з дослідженнями професорки, шоколад, морозиво, картопля фрі, піца та чипси є одними з найпопулярніших продуктів, споживання яких викликає звикання. Багато з них мають високий вміст як рафінованих вуглеводів, так і жирів, поєднання, яке зазвичай не зустрічається в природі. У природних продуктах часто багато жиру АБО вуглеводів, але не обох одночасно!

Дослідження закусок

У недавньому дослідженні, опублікованому в журналі Cell Metabolism, дослідники вивчали вплив різних продуктів за допомогою сканування мозку після їх споживання. Учасники, які їли закуски з високим вмістом жиру та цукру протягом восьми тижнів, мали набагато більшу активність у частинах мозку, які виробляють дофамін (нейромедіатор, який бере участь у мотивації, навчанні, очікуванні та отриманні винагороди), коли вони бачили “сигнал”, що говорив їм: очікуйте іншої їжі з високим вмістом цукру та жиру. 


“Коли вони бачать вивіску свого улюбленого закладу швидкого харчування або упаковку улюбленої закуски, у них збільшується активність мозку та посилюється тяга, що підштовхує до чергового споживання цієї їжі”, — стверджує Александра ДіФелічеантоніо, заступниця директора Центру дослідження здорової поведінки Технічного університету Вірджинії, співавторка дослідження.

Вчені були здивовані, виявивши, що у людей, які їли закуски з високим вмістом жиру та цукру, також змінився процес навчання. Поки учасникам сканували мозок, дослідники запропонували їм виконати базове навчальне завдання, вимагаючи від них натиснути кнопку, пов’язану із зображенням, коли вони почують певні тони. Коли люди, які їли продукти з високим вмістом жиру та цукру, не отримували очікуваної картини, їхній мозок демонстрував більшу активність у частинах, залучених до оцінки ситуацій.


В іншому австралійському дослідженні було зафіксовано, що лише чотири дні сніданків з високим вмістом насичених жирів і додаванням цукру знижує продуктивність та погіршує здатність до навчання.


Ультраоброблені продукти та психічне здоров’я

Кілька недавніх досліджень виявили зв’язок між дієтами з високим вмістом ультраоброблених продуктів і підвищеним ризиком депресії. Великий огляд досліджень, опублікований в журналі BMJ, виявив підвищений ризик депресії, тривоги та проблем зі сном через дієти з високим вмістом ультраоброблених продуктів.


Тому Ґірхардт і її колеги пропонують запровадити новий термін “розлад вживання ультраобробленої їжі” або “розлад вживання високообробленої їжі” для включення в офіційний посібник, який використовують психіатри та психологи для діагностики пацієнтів. Симптоми включають сильну тягу, труднощі зі скороченням споживання та симптоми відміни, такі як дратівливість і збудження, коли люди намагаються зменшити споживання.


Однією з причин, чому так відбувається, є вплив їжі на кишковий мікробіом, який пов’язаний не лише з імунною функцією, а й синтезом нейромедіаторів, таких як серотонін, що впливає на психічне здоров’я. А “західна дієта” змінює мікробіом, робить його менш різноманітним і зменшує кількість корисних бактерій, що може спровокувати проблеми з психічним здоров’ям.


Замість післямови додам:

Це не поодинокі висновки чи “сирі” теорії. Найбільший огляд досліджень, в яких взяло участь понад 10 мільйонів людей, опублікований на початку 2024 року, підтвердив, що фаст-фуд, рафіновані крупи та газовані напої пов’язані з 32 шкідливими наслідками для здоров’я та передчасною смертю через хвороби серця, ожиріння та діабет 2 типу. 


Три основні причини цього: 

  • нездоровий склад по мікро- та мікронутрієнтами (містять забагато жирів, цукру та солі, майже не містять клітковини, вітамінів, мінералів та антиоксидантів),

  • мають змінену структуру та текстуру, що прискорює прийом їжі, призводить до переїдання та зменшує ефективність насичення, 

  • містять багато харчових добавок та інших хімічних сполук, що шкодять як довкіллю, так і нашому здоров’ю.


Тому, якщо хочете жити здорово та довго, орієнтуйтесь на цю жартівливу пораду (в якій насправді набагато більше змісту, ніж у марафонах більшості інстаграмних дієтологів): 


Щоб зберегти здоров’я, споживай продукти, які б впізнала твоя прабабуся. 


Kommentarer


bottom of page