top of page

БІЛЬШЕ ПРО СИСТЕМУ КЕРУВАННЯ ВІКОМ ТА ЗДОРОВ'ЯМ В ІNSTAGRAM

Тут ви знайдете більше цікавої інформації.

 • Фото автораЄвген Шагов

Професія майбутнього в GAM Academy

Оновлено: 22 бер.

Науковий прогрес та розвиток медицини за останнє століття зробили неймовірний крок вперед. Подолано небезпечні хвороби завдяки вакцинації, розкрито принципи виникнення хвороб та розроблено безліч ліків, розшифровано ДНК та розвивається генна інженерія. Ще сто років тому людство навчилось застосовувати інсулін і діабет перестав бути смертельним захворюванням. А вже сьогодні гормональна терапія є доступним та перевіреним інструментом не тільки лікування, а й превентивного оздоровлення задля збереження молодості.


Та попри здобутки ми опинились на межі справжньої катастрофи. Середня тривалість життя збільшується, але додаються не роки молодості, а тривалість хронічних хвороб та немічності. Наприклад, в США тривалість життя за останні пів століття зросла на 10 років. Втім, за останні 30 років кількість осіб з серцево-судинними патологіями подвоїлась. 


Тобто ми буквально стали не більше жити, а довше хворіти. На зміну небезпеці холери ми самотужки створили нові епідемії — “хвороби цивілізації”, серед яких лідирують ожиріння, діабет та кардіологічні патології. 

В 14 століття, коли в Європі лютувала чума, лише в 1348 році від “чорної смерті” загинуло чверть населення Європи — 15 мільйонів осіб. Нині ж близько 18 мільйонів людей помирає від серцево-судинних захворювань ЩОРІЧНО! І ніхто не бачить в цьому трагедії. Хоча її цілком можна було попередити. 


“Хвороби цивілізації” або “захворювання способу життя” — це зворотна сторона прогресу, ціна комфорту та вирок нашій цивілізації, якщо ми не почнемо змінювати пріоритети, ставлення до свого добробуту та цінності ментального та фізичного здоров’я.


Ці хвороби виникають внаслідок сучасного способу життя, що виник з розвитком цивілізації, коли нам стало не потрібно довго шукати чи навіть готувати їжу, докладати зусиль для облаштування дому, тяжкою працею забезпечувати собі ресурси для існування та безпеку. Та соціально-економічні трансформації суспільства не змінили біологічної сутності людини. Для здоров’я ми все так само як і століття тому, потребуємо натуральних продуктів, чистого повітря і води та активного руху. І лише повернення до базового розуміння превенції здатне зупинити цю страшну тенденцію. 


Бо бути здоровими набагато легше, ніж знову стати здоровими. Тож основною задачею майбутніх років стане зміна стратегії охорони здоров’я, де збереження ресурсів молодості стане засадничою ціллю.


Превенція — єдиний дієвий шлях до довгого та щасливого активного життя. І наша задача — заново навчитись жити відповідно до природних вимог. І навчити цього наших дітей, стати для них прикладом. І так вберегти майбутні покоління від остаточного занепаду нашої цивілізації, яка ризикує, опанувавши космос та створивши нанороботів, буквально знищити свій власний ресурс.

Саме для того, щоб якомога більше людей змогло опанувати знання та навички, необхідні для розвитку новітньої превентивної медицини, і існує освітня онлайн-платформа GAM Academy.


GAM Academy
Професія майбутнього в GAM Academy

Це екосистема, де лікарі можуть здобути перспективну професію ейдж-менеджера, попит на яку в світлі жахаючих тенденцій буде лише збільшуватись. А кожен навіть без медичної освіти — дізнатись більше про головні інструменти керування віком та здоров’ям, щоб уберегти себе та своїх близьких від передчасного старіння та хвороб цивілізації.


Лікарі, обираючи спеціалізацію Age Management, проходять навчання за такими блоками:

 • основи здорового способу життя, діагностика,

 • BHRT,

 • ортомолекулярна медицина,

 • IV-терапія, High Tech (апаратні методики),

 • Bio Tech (клітинні біотехнології, кріобанк).

А отже здобувають всі необхідні дані для розуміння того, як працює людський організм, що стоїть за віковими змінами та як їм ефективно протистояти, як за допомогою модифікації способу життя допомогти клієнтам відновити здоров’я і завдяки інноваційним протоколам подвоїти їх ресурс. Також в освітній блок включені розбори клінічних кейсів, поради з облаштування робочого місця та приклади формування терапевтичних протоколів під різні запити.


Для НЕ медичних працівників ті ж самі інструменти керування віком та здоров’ям викладені в більш спрощеному форматі, без складних наукових термінів та деталізації терапевтичних настанов, у розділі "Здоровий спосіб життя" кожен може знайти відповіді на такі запитання: 

 1. Чи можна зупинити старіння та як керувати віком? 

 2. Як правильно харчуватись? 

 3. Як налагодити сон та що таке розумний антистрес?

 4. Які вітаміни та як правильно приймати?

 5. Навіщо та як правильно застосовувати гормони? 

 6. Які інновації в оздоровленні можна використовувати для покращення якості життя?


Детальніше про навчання в GAM Academy: https://www.gamaconsulting.com.ua/academy


Comments


bottom of page